Jak si založit účet?

Pokud chcete využívat veškeré možnosti sázení online, je třeba si na internetových stránkách Chance.cz zaregistrovat účet.

Samotná registrace je velice rychlá a jednoduchá. Na stránkách najdete vpravo nahoře odkaz „registrace“, který vás přesměruje na registrační formulář. Zde vyplníte základní údaje, jako je jméno, datum narození, email a telefonní číslo. Vyberete si také přihlašovací jméno, pod kterým bude váš účet veden a které uvidí ostatní registrovaní členové.

Údaje uvádějte pravdivě, protože budou ověřovány. Samozřejmě, že možnost sázení je určena pouze osobám starším 18 let. Po vyplnění dotazníku klikněte na „registrovat se“. Emailem vám poté přijde potvrzovací odkaz a heslo dostanete v SMS zprávě.

Před odesláním formuláře je také možné zadat „aktivační kód“, který jste mohli získat na některé propagační akci společnosti Chance. Tento kód však není k registraci nutný.

Po ukončení registrace máte možnost 7 dní účet používat, ale do skončení této lhůty jej musíte na některé kamenné pobočce nechat ověřit. Tím bude registrace dokončena.

 

Začít sázet a získat 200 Kč zdarma